MASAŻE VITAL SKIN

CENTRUM ZDROWIA I REHABILITACJI W TARNOWIEDlaczego właśnie MASAŻ?Masaż to idealne rozwiązanie na szereg codziennych dolegliwości z racji prowadzonego przez nas szybkiego trybu życia. Dla części zainteresowanych to przede wszystkim ogromne źródło pozytywnej energii oraz spora dawka przyjemności. Warto również pamiętać, że dobrze wykonany masaż sprzyja poprawie krążenie w organizmie, odstresowuje i poprawia sampopoczucie.

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCIZabiegi w naszym centrum rehabilitacji prowadzą wykwalifikowani specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie.

Masaż kręgosłupa


Masaż ten szybko złagodzi ból pleców, jest to także świetna forma relaksu i odpoczynku dla całego ciała. Pomaga on nie tylko odprężyć i rozluźnić mięśnie, ale jest również ma zastosowanie w leczeniu rożnych chorób, zwłaszcza ortopedycznych.

Masaż powięziowy


Masaż mięśniowo-powięziowy jest głebokim i wolno wykonywanym zabiegiem zalecanym prz różnego rodzaj zespołach bólowych oraz napięciu tkanek. Usuwa on ból różnego pochodzenia oraz redukuje zabrzuenia napięcia mięśniowego.

Masaż tkanek głębokich


Masaż tkanek głebokich to jedna z najbardziej efektownych prac z tkankami miękkimi, jest to terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek nieopracowywanych w masażu klasycznym czy sportowym.

masaż izometryczny


Stosowany jest w leczeniu skutków zmęczenia mięśni spowodowanych dużym wysiłkiem fizycznym. Dlatego też, jest on rozpowszechniony w środowisku sportowym, gdzie zapobiega uszkodzeniom różnego rodzaju mięśni.

Masaż gorącymi kamieniami


Masaż ten łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, akupresury, aromaterapii jak i masażu szwedzkiego. Podstawę główna stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta