ZAJĘCIA GRUPOWE

PRACUJ Z NAMI W GRUPIE POD OKIEM DOŚWIADCZONEGO INSTRUKTORA

Pilates - ćwiczenia dla każdegoPilates to ćwiczenia fizyczne, które sprzyjają utrzymywaniu równowagi w naszym organizmie. Wszystkie wykonywane są w spokojnym tempie pod okiem doświadczanego fizjoterapeuty, który odpowiednio dobierze ćwiczenia do grupy. Pilates przywraca dobre samopoczucie, pomaga się zrelaksować, wysmukla sylwetkę oraz pozwala na osiągnięcie harmonii ciała i umysłu. 

Joga - świetny sposób na stresJoga łączy ćwiczenia rozciągające, kontrolowane oddychanie oraz medytację, które są wskazane dla każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Wybór pozycji jogi zależny jest od poziomu doświadczenia uczestników. Ćwiczenia umożliwiają łagodzenie napięcia mięśniowego, zwiększanie zakresu ruchów oraz eliminowanie objawów stresu. Systematyczne zajęcia poprawiają samopoczucie, kondycję ciała oraz zdrowie.

Aktywność w ciążyZajęcia skierowane do kobiet na każdym etapie ciąży, jeśli tylko nie ma przeciwwskazań od lekarza prowadzącego do wykonywania ćwiczeń fizycznych. Trening, poprzez różne modyfikacje każdego ćwiczenia dostosowany jest indywidualnie do aktualnych możliwości ciężarnej. Zawiera elementy ćwiczeń wzmacniających, rozciągających, korygujących postawę, równoważnych, poprawiających krążenie, wzmacniających i uelastyczniających mięśnie dna miednicy i wiele innych. Przynosi wiele korzyści zarówno dla przyszłej mamy jak i dla dziecka. Pozwala lepiej znieść poród i szybciej powrócić do formy sprzed ciąży. Zapraszamy!